Kompleks Blanki

Nowy kompleks działek na północnej części jeziora Blanki, położony w sercu warmińskiej przyrody. W kompleksie działki z widokiem na jezioro, jak i z bezpośrednią linią brzegową jeziora, z udziałem w plaży. W kompleksie znajdują się działki rolne o powierzchni od 3000 m² do 5000 m², z bezpośrednim dojazdem wprost z drogi gminnej. W bliskiej okolicy powstaje kompleks działek budowlanych pod zabudowę, co w bezpośredni sposób wpłynie na wzrost wartości oferowanych działek.

  • W najbliższej okolicy czyste piękno warmińskiego krajobrazu, zabudowa siedliskowa, różnorodne ptactwo oraz dzika zwierzyna.
  • Teren w odległości zaledwie 13 km od Lidzbarka Warmińskiego, w którym znajduje się Hotel Krasicki, który w 2012 r. uznany został przez stowarzyszenie hoteli International Hotel Awards, najlepszym hotelem na Świecie.
  • Biorąc pod uwagę fakt, iż działki z linią brzegową jezior w Polsce są wyceniane, aż dziesięciokrotnie niżej od podobnych działek w Europie zachodniej, stanowi to ogromny czynnik wzrostu dla wartości oferowanych działek z linią brzegową.
  • Na północnej części jeziora Blanki, znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, co doskonale wpisuje się w rozwój turystyczny najbliższej okolicy. Jezioro słynie z dorodnych okazów sandacza i szczupaka.

Oferowane działki doskonale wyselekcjonowane pod względem wyjątkowości lokalizacji, łatwości dojazdu, celowo przygotowane jako doskonała lokata kapitału. Bardzo niskie opłaty gruntowe, jak i bliskość infrastruktury potrzebnej do codziennego życia, po za wymienionymi atutami mają dodatkowo wpływać na duży i skuteczny potencjał wzrostu ceny. Doskonałe narzędzie do lokowania własnych środków.

Opcje Zakupu

Sprzedaż gotówkowa nieruchomości

Mapa kompleksu